Referanslarımız
Birlikte yol aldığımız her kurum, şirket ve birey artık ailemizin bir ferdidir. Kayra Medya olarak hedefe kitlenir ve uyumlu adımlarla daha iyiye doğru yürürüz.
İstanbul Ticaret Odası (İTO)

İstanbul Ticaret Odası (İTO)

Kayra Medya, faaliyete geçtiği Ocak 2015’den itibaren İstanbul Ticaret Odası ile işbirliği yapmaktadır. Bu birliktelik bir yıl sonra sürekli basın danışmanlığına dönüştü. Kayra Medya, Mayıs 2016’dan buyana Türkiye’nin en büyük, dünyanın ikinci büyük ticaret odası olan İstanbul Ticaret Odası’nın İletişim ve PR danışmanlığını üstlenmektedir.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi

İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) iştiraki olan ve faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından da desteklenen Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), kuruluşundan çok kısa bir süre sonra Türkiye’nin en önemli Start-Up merkezlerinden biri haline geldi. Ocak 2018 itibariyle başlayan BTM-Kayra Medya birlikteliği emin adımlarla ilerliyor.

Başarsoft Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Başarsoft Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Başarsoft, Türkiye’nin haritacısı. Akıllı telefonlarda, bilgisayarlarda ve internetin olduğu her yerde kullanılan Türkiye ile ilgili haritaları yapan şirket. Kayra Medya, coğrafi bilgi sistemleri, harita ve altyapı çözümleri üreten, Google Maps ve iGO Türkiye harita data sağlayıcı bir CBS (GIS) firması olan Başarsoft’un İletişim ve PR danışmanlığını üstleniyor.

GTENT

GTENT (Global Telekom ve Entegre Teknolojiler AŞ) Ankara OSTİM’deki Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi (HTK) içinde yer alan 10 firmanın bir araya gelmesiyle kuruldu. 5G altyapısına yönelik olarak çalışmalarını sürdüren GTENT, bu alanda yüzde 100 Türk sermayeli Türkiye’nin ilk ve tek özel sektör kuruluşu olarak yoluna devam ediyor. GTENT, 2026’da Türkiye pazarından yüzde 60, bölge pazarından yüzde 15 ve dünya pazarından yüzde 5 pay almayı hedefliyor. Türkiye’nin Samsung’u olma hedefiyle ilerleyen GTENT’in iletişim danışmanlığı ve PR hizmetini Şubat 2021’den itibaren Kayra Medya yürütüyor.

İSGOLD

Erdoğan Aşık tarafından 2011 yılında kurulan İSGOLD, altın rafinerisi olarak faaliyet gösteriyor. Aralık 2021’de Borsa İstanbul’a üye olan İSGOLD, Borsa İstanbul’a üye 6 rafineriden biri haline geldi. Bu süreçte Erdoğan Aşık onursal başkanlığa geçerken İSGOLD’un Yönetim Kurulu Başkanlığı’na ve CEO’luk koltuğuna oğlu Erdem Aşık oturdu. Kurulduğundan bu yana ilk kez basın danışmanlığı hizmeti alan İSGOLD, Şubat 2022’de Kayra Medya ile çalışma kararı aldı.

Happy Center

Perakende sektörünün önemli oyuncularından olan Happy Center zincir marketlerinin iletişim danışmanlığı ile aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi, İstanbul Hububat, Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Üyesi olan Happy Center CEO’su Yavuz Altun’un basın danışmanlığı ve PR hizmetlerini Nisan 2021 tarihinden bu yana Kayra Medya üstlenmektedir.

Petronet

EPDK’nın öngördüğü mali, teknik ve idari yapıyı sağlayarak onaylanmış otomasyon şirketi lisansını alan Petronet, yazılımın yanı sıra enerji başta olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteriyor. Petronet Enerji fabrikalar ve büyük plazalar için güneş enerjisi sistemlerinin kurulumunu sağlıyor. İnşaat sektöründe de faaliyet gösteren Petronet, özel villalar üreterek müşterilerinin hizmetine sunuyor. Petronet, savunma sanayinde de faaliyet göstererek bu alanda da çok önemli projelere imza atıyor. Petronet’in iletişim danışmanlığını Kasım 2021’den beri Kayra Medya üstleniyor.

WeLD

Global bir oyuncu olmak için yola çıkan WeLD International Transport, başta Almanya ve Hollanda olmak üzere 15 ülkede şubeleşmeyi planlıyor. Çin’den ABD’ye kadar dünyanın tüm noktalarında taşımacılık hizmeti veren WeLD, deniz ve havayolunda faaliyet gösteriyor. En kısa sürede karayolunda faaliyet gösteren 50-100 TIR’lık bir şirketi bünyesine katmak isteyen WeLD, ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, ISO 27001, ISO 45001 uluslararası kalite belgelerine sahip. Turquality belgesine sahip olmak için gerekli tüm şartları yerine getiren WeLD, Şubat 2022’den beri yollarını Kayra Medya ile birleştirmiştir.

Arma Group Holding

Türkiye’nin ilk yazılım şirketlerinden olan 1991 yılında Ankara’da kurduğu Dünya Bilgisayar ile yazılım sektörüne adım atan Arma Group Holding, yıkılan Irak’ın yeniden yapılandırılmasında yer aldı. Fabrika kurulumu, petrol ve gaz olmak üzere enerji, e-bankacılık, finans, inşaat gibi işlere yoğunlaşan Arma Group Holding, arama motoru teknolojileri alanında da önemli bir yol katetti. Arma Group Holding’in Teknofest 2021’e katılımı sırasında şirket tanıtım videosundan stand kurulumuna kadar iletişimin bütün alanlarında yanında Kayra Medya yer aldı.

Yöresel Ürünler Fuarı-YÖREX

Yöresel Ürünler Fuarı-YÖREX

İlk olarak 2010’da düzenlenen Türkiye’nin tek yöresel ürünler fuarı YÖREX, Antalya Ticaret Borsası’nın bir projesi. Coğrafi sertifikalı olan-olmayan Türkiye’deki bütün ürünlerin sergilendiği YÖREX, 2019’da TOBB’un “Oda ve Borsa Proje Yarışması”nda Jüri Özel Ödülü’nü aldı. Kayra Medya, 2017 yılından beri YÖREX’in basın danışmanlığını üstleniyor.

Chef Börek

Chef Börek

Temmuz 2018 tarihinde kurulan ve kısa sürede İstanbul’da 30 şubeye ulaşarak börek sektörünün en önemli oyuncularından biri haline gelen Chef Börek, gerek İletişim ve PR danışmanlığı ve gerekse marka yönetimi için Kayra Medya ile çalışmaktadır. Kayra Medya, Chef Börek’e kurulduğu günden itibaren 360 derece iletişim hizmeti vermektedir.

Sapro Temizlik Ürünleri

Sapro Temizlik Ürünleri

2017 rakamlarına göre Türkiye’nin en büyük 496’ncı şirketi, en fazla ihracat yapan 252’nci firması, Ar-Ge yatırımı en yüksek 250 şirketten biri olan Türkiye’nin ıslak mendil sektöründeki lider şirketi Sapro Temizlik Ürünleri’nin İletişim ve PR danışmanlığını Temmuz 2017-Ocak 2019 tarihleri arasında Kayra Medya üstlendi.

İstanbul Cerrahi Hastanesi

İstanbul Cerrahi Hastanesi

İstanbul’un en tanınmış butik hastanesi olan İstanbul Cerrahi Hastanesi, yenilenme sürecinde Kayra Medya’dan İletişim ve PR danışmanlığı desteği aldı. Sadece hastalık döneminde değil, sağlıklı yaşam için İstanbul Cerrahi Hastanesi’nin kapısını çalan dünyanın birçok ülkesinden çok tanınmış isimler bulunuyor.

ert Yapı Market

Seramik ürünleri satışında Türkiye’nin en büyük yapı marketi konumunda olan ert Yapı Market’in basın danışmanlığı ve PR hizmetlerini Eylül 2020 tarihinde Kayra Medya üstlendi. Kayra Medya bu danışmanlığı Mayıs 2021 tarihine kadar sürdürdü.

Yazılım Sanayicileri Derneği

Yazılım Sanayicileri Derneği

Yazılım sektörü, Türkiye’nin geleceğinde önemli rol oynayacak sektörlerin başında geliyor. Kayra Medya, Ekim 2018 tarihinden bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren 400’ü aşkın milli yazılım şirketinin üye olduğu Yazılım Sanayicileri Derneği’nin İletişim ve PR danışmanlığını üstleniyor.

GAD Office

GAD Office

Türkiye’nin en büyük üç mimarlık ofisinden biri olan ve ciro olarak olmasa da yaratıcılık ve tasarım bakımından dünyanın Top 50 mimarlık şirketi arasında gösterilen; sahip olduğu GADEV Vakfı ile geleceğin mimarlarını yetiştirmeyi planlayan GAD Office’e İletişim ve PR danışmanlığını Ekim 2017-Mayıs 2018 arasında Kayra Medya yaptı.

Genç Başarı Eğitim Vakfı

Genç Başarı Eğitim Vakfı

1999 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın 2018 yılı GençBizz programının iletişim danışmanlığını Kayra Medya üstlendi. Kasım 2018-Ağustos 2019 tarihleri arasında Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın İletişim ve PR danışmanlığını Kayra Medya üstlenmiştir.

IICEC 2016 Uluslararası Forum

IICEC 2016 Uluslararası Forum

Kayra Medya, Sabancı Üniversitesi, İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC) tarafından düzenlenen ve Sabancı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ile Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Dr. Fatih Birol’un katılımı ile Haziran 2016’da gerçekleştirilen 7. Uluslararası Enerji ve İklim Forumu’na basın danışmanlığı hizmeti verdi.

UCOM Global

UCOM Global

Temmuz 2018’de 16 ülkede 20 ofisle faaliyetlerine başlayan UCOM Global’in Eylül 2018 tarihinden itibaren İletişim ve PR danışmanlığını Kayra Medya üstlenmektedir. Kayra Medya aynı zamanda UCOM Global’in “team”inde yer almakta ve birlikte uluslararası düzeyde iletişim faaliyeti yürütmektedir.

Global Connection (GC)

Global Connection (GC)

Uluslararası medya kuruluşu olan Global Connection, Turkey Discover the Potential çerçevesinde Türkiye’nin yazılı medya alanında uluslararası iletişimini de gerçekleştiriyor ve yabancı gazetelerde ortak içerik hazırlıyordu. Kayra Medya Nisan 2015-Haziran 2017 tarihleri arasında Global Connection’ın İletişim ve PR danışmanlığını üstlendi.

Cazador

Cazador

Hazır giyim sektörünün önemli markalardan biri olan Cazador, İletişim ve PR danışmanlığı için Kayra Medya ile proje bazlı olarak birlikte hareket etti. Kayra Medya proje bazlı bu birliktelikte Cazador’un bilinirliğinin artması için ağırlıklı olarak basın danışmanlığı desteği verdi.

GençBizz

GençBizz

GençBizz, Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın eğitim-öğretim yılı sonunda sonuçlandırdığı Türkiye’nin en genç beyinleri tarafından kurulan şirketlerin yarıştığı bir program. GençBizz 2019 Türkiye birincisi, 39 ülkenin yarıştığı Avrupa finallerinde şampiyon oldu. Kayra Medya, GençBizz programının 2018 ve 2019 yılı İletişim ve PR danışmanlığını üstlendi.

Uluslararası Medya Forumu

Uluslararası Medya Forumu

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) desteği ile Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Uluslararası Medya Forumu’na 50 ülkeden 142 gazeteci katıldı. Dünya medyasının masaya yatırıldığı Uluslararası Medya Forumu’nun basın danışmanlığı Kayra Medya tarafından gerçekleştirildi.

Teknoloji Transferini Hızlandırma Projesi

Teknoloji Transferini Hızlandırma Projesi

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) tarafından yürütülen Avrupa Birliği (AB) destekli Teknoloji Transferini Hızlandırma TTH Türkiye Projesi, Kasım 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlendi. Bu projenin basın danışmanlığını proje bazlı olarak Kayra Medya üstlendi.

GCN Türk Uluslararası Belgelendirme

GCN Türk Uluslararası Belgelendirme

1995 yılında Atak Şirketler Grubu bünyesinde kurulan ve 2010 yılında yeniden yapılandırmaya giderek Sistem Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Uluslararası Gözetim ve Muayene işlemleri gibi sertifika hizmetleri veren GCN Türk’ün proje bazlı basın danışmanlığı hizmetini Kayra Medya üstlendi.

Türkiye-Rusya Medya Zirvesi

Türkiye-Rusya Medya Zirvesi

Türkiye ile Rusya medyası arasında etkileşimin güçlendirilmesi amacıyla T.C. Ekonomi Bakanlığı desteği ile Ağustos 2016 tarihinde düzenlenen ve aynı zamanda iki ülke arasındaki ilişkilerin düzelmesine yönelik en büyük sivil girişim olan Türkiye-Rusya Medya Zirvesi’nin basın danışmanlığını Kayra Medya gerçekleştirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin MIPIM’e katılımı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin MIPIM’e katılımı

Türkiye’nin altıncı büyük kenti konumunda bulunan Gaziantep’te Büyükşehir Belediyesi dünyanın en büyük gayrimenkul profesyonelleri fuarı olan ve MIPIM’e katılım gösterdi. Mart 2018’de gerçekleştirilen bu fuarda; Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin basın danışmanlığını MIPIM konusunda uzman bir kurum olan Kayra Medya üstlendi.

Gizlilik Tercihleri

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla bilgileri genellikle çerez şeklinde olmak üzere belirli servislerden saklayabilir. Burada Gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyimlerinizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini belirtmek gerekir.

Kabul etmemem durumunda ne olur?
Çerezleri kabul etmemeye karar vermeniz durumunda, bu web sitesinin belirli özellikleri görüntülenemeyebilir ya da doğru çalışmayabilir. Bu da web sitemizde yapacaklarınızı sınırlar ve tasarım ve kullanıcı deneyimi üzerinde etkiye sahip olabilir.

Google Analytics izlemeyi etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için tıklayın.
Google Fontlarını etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için tıklayın.
Google Haritalar’ı etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için tıklayın.
Videoları etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için tıklayın.

Web sitemizde en iyi deneyimi elde etmek için lütfen çerezleri kabul ediniz.
Kayra Medya Danışmanlık Merhaba! Bize ulaşmak için lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.
Telefon Numaramız: +90 542 580 8867

    İsminiz *

    Telefon Numaranız *

    E-mail *

    Mesajınız